Τρι, 12 Δεκεμβρίου 2023 - 13:41
Πιστή στη δέσμευσή της για κοινωνική προσφορά, η ΔΕΠΑ Εμπορίας ανέλαβε, στο πλαίσιο του προγράμματος Εταιρικής Κοινωνικής Ευθύνης, το σύνολο των δαπανών για τον νέο παιδότοπο στο ακριτικό νησί των Αρκιών. Ο καινούργιος και ιδιαίτερα φιλόξενος αυτός χώρος αποτελεί ένα πολύτιμο «πεδίο δράσης» για παιχνίδι, μάθηση και αθλητικές δραστηριότητες για τους μικρούς επισκέπτες του νησιού, και κυρίως για τον μοναδικό μαθητή του σχολείου που κατοικεί στο νησί.