ως γνωστοποιήθηκε στην Εταιρεία την 27η Νοεμβρίου 2023, το Διοικητικό Συμβούλιο της Εταιρείας σε συνεδρίασή του, που έλαβε χώρα την 28η Νοεμβρίου 2023, αποφάσισε να αναθέσει τις αρμοδιότητες του Προέδρου ΔΣ στον Διευθύνοντα Σύμβουλο κ. Ιωάννη Καράμπελα.
Το Διοικητικό Συμβούλιο της Εταιρείας θα ήθελε να εκφράσει τις θερμές του ευχαριστίες στον κ. Δ. Βαχτσιαβάνο για τη σημαντική και καθοριστική συμβολή του στην ανάπτυξη της Εταιρείας, τα τελευταία χρόνια.