Πεμ, 1 Ιουνίου 2023 - 12:24
Ένα νέο σημείο παρουσίας του δικτύου καταστημάτων ΔΕΗ είναι στη διάθεση των πελατών στη Βούλα, στη λεωφόρο Βασιλέως Παύλου 65, έναν από τους πιο εμπορικούς δρόμους της πόλης. Ο χώρος για το νέο κατάστημα, στην καρδιά της εμπορικής ζώνης της πόλης, επιλέχθηκε με βάση τη νέα πελατοκεντρική στρατηγική της ΔΕΗ. Με μοντέρνο σχεδιασμό, ολοκληρωμένες υπηρεσίες ενέργειας, γρήγορη εξυπηρέτηση, διευρυμένο ωράριο