Η REVOIL σεβόμενη τη μακρόχρονη συμβολή του ιδρυτή κου Κεσίδη και των μελών της οικογένειάς του στην αγορά καυσίμων, αποφάσισε τη διατήρηση της επωνυμίας και του διακριτικού τίτλου «Γ. ΚΕΣΙΔΗΣ ΟΙΛ» της εταιρείας, καθώς και τη 10ετή υπεκμίσθωση του χώρου στον οποίο
λειτουργεί η επιχείρηση.
Η REVOIL αξιοποιώντας τους χώρους του πρατηρίου σχεδιάζει την επέκταση της εμπορικής δραστηριότητας στο Φυσικό Αέριο και στην Ηλεκτροκίνηση, παράλληλα με αυτή των Υγρών Καυσίμων.