Στόχος του προγράμματος είναι η εξοικείωση με το πεδίο εφαρμογής, τις αρχές, τους στόχους, τα πρότυπα και το πλαίσιο της Διαχείρισης Κινδύνων. Τα εξειδικευμένα στελέχη της Grant Thornton θα σας παρέχουν όλα τα απαραίτητα εφόδια, προκειμένου να είστε σε θέση να αναγνωρίσετε, να αξιολογήσετε και να διαχειριστείτε αποτελεσματικά υφιστάμενους και δυνητικούς κινδύνους για την εταιρία σας.
Για να μάθετε περισσότερα και να κάνετε εγγραφή στο πρόγραμμα ακολουθήστε τον παρακάτω σύνδεσμο.
Κατεβάστε τον αναλυτικό οδηγό για το εκπαιδευτικό πρόγραμμα: