Τετ, 15 Φεβρουαρίου 2023 - 10:18
Νέους σύγχρονους υπόγειους κάδους απέκτησε η πόλη των Γρεβενών στο πλαίσιο των συνεχιζόμενων δράσεων για τη λειτουργική, αισθητική και περιβαλλοντική αναβάθμιση του αστικού ιστού που υλοποιεί η Δημοτική Αρχή, συμβάλλοντας στον εκσυγχρονισμό και την αυτοματοποίηση της αποκομιδής. «Ο Δήμος Γρεβενών, μέσω της υπογειοποίησης της αποθήκευσης των απορριμμάτων, προσδοκά να πετύχει μια αναβάθμιση της καθημερινότητας δημοτών