Τρι, 12 Σεπτεμβρίου 2017 - 15:41
Σφοδρός ο καλοκαιρινός έρωτας, με τις επενδύσεις, επιχειρήσεις, μεγάλα έργα. Επισκέψεις σε εταιρείες, σε ιδιωτικά hub επενδύσεων, αλλεπάλληλες συναντήσεις με εκπροσώπους μικρομεσαίων, με διοικήσεις τραπεζών· εγκαίνια (για ακόμη μία φορά) της Ιονίας Οδού. Ξεχάστηκαν τα ηρωικά χρόνια που η πληρωμή διοδίων ήταν υποταγή, οι επιχειρηματίες - τραπεζίτες εχθροί του λαού, τα μεγάλα έργα κομπίνες για διεφθαρμένους...