Παρ, 6 Μαΐου 2022 - 17:18
Στην καθημερινότητά μας, όλο και περισσότερο μας απασχολεί η προστασία του περιβάλλοντος, η ανακύκλωση, το χαμηλό αποτύπωμα άνθρακα στα παραγόμενα προϊόντα, η εξοικονόμηση ενέργειας, η διάρκεια ζωής των προϊόντων, η ποιότητα, η προστασία από τη φωτιά. Ταυτόχρονα, η δημιουργία νέων θέσεων εργασίας, η παραγωγή προϊόντων προστιθέμενής αξίας, η αύξηση των εξαγωγών και η βελτίωση της ανταγωνιστικότητας της ελληνικής οικονομίας είναι στοιχεία που έχουν ενταχθεί πολύ έντονα στην καθημερινότητά μας από τα χρόνια της ελληνικής κρίσης και έπειτα