Σαβ, 9 Απριλίου 2022 - 13:44
Στη μεταστροφή της συμπεριφοράς των επιχειρήσεων λόγω της κλιματικής αλλαγής, με την παράλληλη ώθηση της ενεργειακής μετάβασης που ενισχύθηκε ακόμα περισσότερο από τον πόλεμο στην Ουκρανία επικεντρώθηκαν στη συνομιλία τους ο Πρόεδρος του ΣΕΒ και Πρόεδρος Εκτελεστικής Επιτροπής ομίλου ΤΙΤΑΝ Δημήτρης Παπαλεξόπουλος, και η Judith Wallenstein, Managing Director & Senior Partner, BCG Munich κατά τη σημερινή, τρίτη ημέρα εργασιών του 7ου Οικονομικού Φόρουμ των Δελφών, με συντονιστή τον Bασίλη Αντωνιάδη, Financial Institutions Leader, Managing Director & Senior Partner, BCG